KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 11822007
nr 1182 2007
Akvareller
4 st, Kina, 35x35
Kondition: fuktskador
Utrop:
800 kr
Såld:
5.400 kr
måndag 14 maj 2018
kl 20:20:03
100 kr
150 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
900 kr
1.000 kr
6
2.200 kr
7
1.500 kr
6
1.600 kr (Budbetjänt)
7
2.400 kr
6
3.400 kr
3.000 kr
6
3.200 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
6
3.400 kr (Budbetjänt)
3.600 kr
6
4.400 kr
4.200 kr
6
4.400 kr (Budbetjänt)
6
4.400 kr
4.800 kr
6
5.200 kr
5.200 kr
6
5.200 kr (Budbetjänt)